Kurumsal

 

Dem İnşaat
Kurumsal


Dem İnşaat 1999 yılında inşaat müteahhitliği sektöründe faaliyete başladı. İnşaat sektöründe hızlı ve kaliteli endüstriyel yapı ve konutlar üreten Dem İnşaat, çalışan personeli ile teknolojinin gelişimini yakından takip edip kaliteyi işlerine taşımaktadır.
Dem İnşaat olarak öncelikle; inşa edeceğimiz alanı ve alan ile ilgili tüm bilgiyi etüt edip, özelleştirilmiş plan ve projeler oluşturarak size en uygun olan ve en sağlam projeyi seçip, alanlarında uzman ve deneyimli mimar ve mühendislerle, yüksek teknolojiyi kullanarak, eşsiz binalar inşa etmekteyiz. Bu anlamda, hızlı ve kaliteli bir şekilde hareket etmek, işin mükemmeliyetine önem vermek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, zamana gereken kıymeti verip teslimat konusunda gereken hassasiyeti göstermek kuruluştan bu yana temel prensiplerimizdendir.
Bu gün haklı bir güvene sahip olan DEM İNŞAAT, mimari tasarımda Türk insanın yaşam örf ve adetlerine yönelik çalışmayı başarmış, insanların yaşamdan zevk alacakları alanları yapayı tercih etmiştir. Başarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak öncelikli hedeflerimizden olup Dem İnşaat olarak koşullar ne olursa olsun dürüst kimliğimizden ve ilkelerimizde taviz vermeyerek müşterilerini en kaliteli yapılara kavuşturmak amacındayız.
 

Vizyonumuz


Değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimiz;.
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak, nitelikli personel ekiplerimiz, kaliteli malzeme seçimimiz çağın gerektirdiği modern iş anlayışı ile sorunsuz bir şekilde müşteri memnuniyetini karşılamak, çevresel, sosyal, ekonomik alanda dünden yarına iyileştirmeler sağlamak DEM İNŞAAT olarak vizyonumuzdur.